Akıllı kilit trendlerine geçtiğimiz her gün bir yenisi daha ekleniyor. Akıllı kilit üreticilerinin yıldızlarından olan August tarafından  geçtiğimiz aylarda “August Smart Lock Pro”nun bir üst modeli olan “New August Smart Lock”  tanıtıldı. Öncelikle Smart Lock özelliklerinden bahsedelim.

August Smart Lock, yaklaştığınızda kapınızın kilidini açabilir, ayrıldığınızda kapıyı sizin için otomatik olarak kilitleyebilir ve misafirleri sizin izninizle içeri alabilir. Ayrıca, size on dakikadan daha kısa sürede kurulabilme imkanı sunuyor.

Nihai rahatlığınız için August Home akıllı telefon uygulamasında otomatik kilit açma özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Akıllı kilit, eve geldiğinizde kapınızın kilidini otomatik olarak açabilir – ellerinizi dolu ise cebinizdeki telefonunuz  siz evinize yaklaşır yaklaşmaz August Uygulaması sayesinde akıllı kilidinizi taramaya başlar. Kapınıza az bir mesafe kaldıktan sonra kilidi sizin için açar.

Çocuğunuz eve geldiğinde şifre kullanarak içeri girebilir ve hemen size bildirim gelir.

Ek olarak, mülkiyet sigortaları, kapınızın güvenlik sınıfının August kullanımından etkilenmediğini doğrulamıştır.

August Wi-Fi Smart Lock İncelemesi:

Nereden Alabilirim: August Smart Lock Amazon’da mevcut.

August Wi-Fi Akıllı Kilit Oranları Nasıl:

Yararlılık: Bir daha anahtar taşımak zorunda kalmayacaksınız – August Wi-Fi Smart Lock, varışınızı algıladığında kapınızın kilidini açar, ayrıldığınızda otomatik olarak kilitler, misafirleri içeri alır ve size kimin geldiğini ve evinizden ayrıldığını gösterir. Kapınızdaki mevcut sürgüye bağlanır ve ihtiyaç duyduğunuzda yine de anahtarlarınızı kullanabilirsiniz. Akıllı kilit; Alexa, Google Asistan veya Siri ile eşleştirilebilir. Ayrıca yeni versiyonu sayesind Sesli komut vererek ve dahası Apple saatlerinizle kapıyı kitleyip açabilirsiniz.

Dayanıklılık: Kilit sağlam yapılmış ve her türlü hava koşullarına dayanıklı, ayrıca bir yıllık garanti sağlıyor.

Güvenlik: August Wi-Fi Smart Lock, çıktıktıktan 20 saniye sonra kapınızı otomatik olarak kilitleyecek ve kapı kilidinizin durumunu uygulama sayesinde görebileceksiniz. Uygulamayı konuklara veya teslimat kişilerine uzaktan izin vermek ve tek bir veya birden fazla kullanım erişimini kısıtlamak için kullanabilirsiniz. Uygulama, ekstra güvenlik için iki faktörlü kimlik doğrulama ve iki katmanlı şifreleme kullanır ve telefonunuzu kaybederseniz uygulamayı ve tüm sanal anahtarları anında devre dışı bırakabilirsiniz. Ayrıca, August sadece evinizin içine monte edilir yani dışarıdan tamamen görünmezdir.  Ek olarak şifre ile içeri girebilme özelliği de mevcut. Hem anahtar hem şifre hem de akıllı sensör özelliklerine sahip.

Stil:  Kilit biraz hantal, ancak evinizin yüksek teknolojiye sahip olmasını sağlayacaktır.

Tatil için ayrılmadan önce anahtarlarınızı kaybetme veya kapıyı kilitleme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Kaynak:

https://august.com/products/august-wifi-smart-lock