Activite modeliyle, takip cihazları ve günlük hayatta kullanılan sıradan saatler arasındaki o ince çizgiyi bulanıklaştırmayı başaran Withings firması, geliştirdikleri Activite Pop modeliyle daha geniş kitlelere erişmeyi amaçlıyor.

Üretiminde yüksek kaliteli malzeme kullanılan Activite modelinin fiyatı, piyasanın biraz üzerindeydi. 450$ “Swiss Made” etiketini taşıyan saatler arasında normal bir fiyat olabilir ama piyasadaki takip cihazları ile karşılaştırıldığında fazla olduğunu söyleyebiliriz. Kullanılan malzemelerde yapılan değişiklikler, Pop’un fiyatının daha uygun bir fiyat aralığında seyretmesine olanak sağlıyor.

Önceki Modelden Farkı Ne?

Tabii ki 149.95$ olarak belirlenen fiyatı. Bunun dışında Pop’un özellikleri, orijinal Activite modeliyle aynı. PVD kaplama metal, mineral cam ve silikon kayış kullanımı, bu fiyat düşüklüğünün nedenini açıklıyor aslında. Yapılan bu değişikliklere rağmen Pop modeli, şıklığı ile göz doldurmaya devam ediyor. Mavi, gri ve bej renklerinde kayış seçenekleri bulunan saatin yüzeyinde, aynı Activite modelinde olduğu gibi günlük aktivitelerinizin gelişimini takip etmeye yarayan ikinci bir kadran bulunuyor. 30 metreye kadar suya dayanıklı olan bu model de, Withings HealthMate uygulamasıyla uyumlu olarak çalışıyor. Pil ömrünün 8 ay boyunca dayanabilmesi ise çok önemli bir avantaj.

Withings Activite Pop

CES 2015 etkinliğinde tanıtılan Pop’ın, Activite modeline kıyasla daha sportif bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sınırlı sayıda olmak kaydıyla önümüzdeki günlerde, BestBuy ve Harrods üzerinden tüketicilerin beğenisine sunulacak olan Pop modelinin, Mart ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ürün hakkındaki tüm güncellemelerden haberdar olmak için, Withings’in sitesine mail adresinizi bırakabilirsiniz.

Görsel Kaynak: http://www.outsideonline.com/