Not: 18 yaşından küçük iseniz okumamanızı tavsiye ederiz.

Teknoloji sayesinde değişimlere ve gelişimlere uğrayan endüstriler her geçen gün artıyor. Buna en son katılanlardan biri ise seks endüstrisi. Seks oyuncakları geçmişten beri var olsa da; akıllı seks oyuncakları yeni yeni ortaya çıkmaya başlıyor. Vibease da bunlardan biri.Vibease’i kısaca akıllı vibratör olarak tanımlayabiliriz. Android ya da iPhone’unuz ile kontrol edebildiğiniz bu fantezi aracı, mastürbasyondan alınan zevki bir adım ötesine taşıma iddiasında. Kadınların aldığı zevki etkileyenin sadece boy ve süre olmadığını belirten firma, mental olarak uyarılmanın da etkisini işin içine katmaya çalışıyor.

Vibease’in ürün müdürleri kadınları orgazma tetikleyen 4 faktörden bahsediyor:

  • Ses/konuşma
  • Duygu/his
  • Fantazi/heyecan
  • Fiziksel uyarılma

Vibease Akilli Vibrator-Kadin

Ürünün kullanımı ise çok basit. Vibease’in sahibi, ürünün uygulamasını uyumlu cep telefonuna indiriyor ve ürünü eşliyor. Uygulamanın içerisinde önceden hazırlanmış fanteziler bulunduğu için, kutuyu açtıktan 2 dakika sonra zevkler aleminde yolculuğa başlayabiliyor. Burada ses çok önemli olduğundan ürünü kulaklıkla kullanmak şartlardan biri.

Ürün çalışması ise şöyle; kulaklıktan “Sana hafif hafif dokunuyorum” dediğinde vibratör nazikçe titreşimler veriyor. “Şimdi biraz derinlere gidiyorum” dediğinde ise titreşimler aletin dibine doğru hareketler yaparak sahibin giderek uyarılmasını sağlıyor. Bu konuşmalar dışında ortam sesinin de seçilebildiğini hatırlatmak lazım. Örneğin uçak, ağaç dibi çimenlik, yatak odası vs. gibi seçenekler mevcut.

Vibease Uzaktan Erisim

Vibease’in en heyecan verici özelliği ise, uygulamanız aracılığı ile partnerinizin akıllı vibratörünüze erişimi olması; ve beraber kullanabilmeniz. Uzaktan ilişki yaşayan ya da fantezilere düşkün çiftler için bulunmaz nimet olabilecek bu özellik ile partneriniz, sizin vibratörünüze bağlanıp onu kontrol edebiliyor. Aynı zamanda partnerinizin gerçek ve canlı sesini aynı anda duymanız; orgazmı mental olarak destekleyerek inanılmaz keyif veriyor… En azından üreticilerin iddiası bu şekilde.

Indiegogo’da 15 bin dolar hedefle çıkıp 100 bin dolar’ın üstünde talep toplaması, ürünün ilgi göreceğinin en sağlam göstergesi. Ürünün sitesinden $119‘a satılan Vibease’in yılbaşına özel %25 indirimi olduğunu, fantezilere düşkün okuyucularımıza hatırlatmakta fayda var.