Sitemizde Simplicam ve Dropcam gibi evinizi dışarıdan kontrol edip izlemenizi sağlayan ürünler hakkında bilgilere yer vermiştik. Turkcell de bu teknolojiyi bebekler için geliştirmiş, ve piyasaya sundukları ürün ile bebeğinizi iOS ya da Android uygulaması sayesinde hem cep telefonunuzdan hem de bilgisayarınız üzerinden takip edebilmenizi sağlıyor.

Canlı izleme ve 7 günlük kayıt olmak üzere 2 farklı modelde sunulan ürün teklifinin detayları şöyle:

Turkcell Bebek Kamerası Fiyatlar

Canlı izleme paketinde bebeğinizin her anını internet kotanızdan düşerek ücretsiz bir şekilde takip edebilmenizi sağlar. 7 günlük ve 14,90 TL ödemeniz gereken kayıt paketinde de 7 günün tüm kayıtları internette yer alır ve cep telefonunuzdan bebeğinizi izlemek istediğinizde kotanızdan düşmez.

Wi-Fi bağlantısı ile internete bağlanan ve 4mb’lık bir hafızaya sahip olan ürün, 355 derece dönebilme özelliğine sahip. Ayrıca gece görüşü özelliği sayesinde ürün geceleri de rahatlıkla bebeğinizi takip edebilmenizi sağlıyor. Bebeğiniz uyandığında cep telefonunuza bildirim gelmesi de bir başka artısı.

turkcell bebek kamerası

Turkcell Bebek Kamerası

Bebeğini sürekli takip etmek ve yanındaymış gibi hissetmek isteyen ebeveynler için faydalı olabilecek ürünün fiyatı 199TL. Detaylara buradan da ulaşabilirsiniz.