Eğer siz de değerli eşyalarınızı kaybetmekten korkuyor veya sürekli olarak anahtarlarınızı nereye koyduğunuzu unutuyorsanız, TrackR Bravo imdadınıza yetişiyor.

TrackR Bravo

TrackR, akıllı telefonunuzu kullanarak kaybolan eşyalarınızı kolayca bulmanıza yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş ve şu ana dek 3.5 milyondan fazla satış gerçekleştiren bir cihaz. Zarafeti ile dikkat çeken ürün, aynı zamanda şimdiye dek geliştirilmiş en ince takip cihazı olma özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

TrackR Bravo’nun Özellikleri

Bir takip cihazı olması nedeniyle, TrackR Bravo’nun küçük boyutu cihazın en önemli özelliklerinden bir tanesi. Bu sayede TrackR’ı istediğiniz her şeye takarak dilediğiniz tüm eşyalarınızı takip etmeniz mümkün.

Cihazı eşyalarınıza iliştirdikten sonra tek yapmanız gereken şey iOS veya Android işletim sistemi kullanan akıllı telefonunuza TrackR uygulamasını indirmek. Bu aşamadan sonra eşyanız kaybolduğunda, uygulamadaki yakınlık göstergesi yardımıyla izini sürebilir veya tek bir tuş ile kaybolan eşyanın üzerindeki TrackR Bravo’nun çalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca belirtmekte fayda var; telefonunuzu kaybetmeniz durumunda ise TrackR Bravo’nun üzerindeki düğmeye basarak telefonunuzu çaldırabiliyorsunuz.

TrackR Bravo, özellikle çalınan eşyalarınızı bulmanıza yardımcı olmak için üçüncü bir takip özelliğine daha sahip. Crowd GPS Network adı verilen bu özellik, tüm TrackR kullanıcılarının bağlı olduğu bir ağ yardımıyla eşyalarınızın bulunmasına yardımcı oluyor. Eğer herhangi bir TrackR kullanıcısı, kaybolan eşyanızın 30 metre yakınından geçerse, Crowd GPS Network akıllı telefonunuza bir bildirim göndererek kaybolan eşyanızın son görüldüğü yeri haber veriyor. Aşağıda cihazın geliştiricilerinin Crowd GPS Network’ü denemek için yaptıkları eğlenceli deneyi izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=LIMe8cvidGg

Cihazın diğer bir önemli özelliği ise oldukça kişiselleştirilebilir olması. TrackR Bravo’nun metal yüzeyine lazer ile küçük bir mesaj yazdırmanız bile mümkün. Bunun yanı sıra sahip olduğu aparatlar ile TrackR Bravo’yu; evcil hayvanınızın tasmasına takabilir, anahtarlık olarak kullanabilir veya su geçirmez aparatı ile havuza giderken yanınızda götürebilirsiniz.

Ülkemizde kaç kişinin Amazon Alexa kullanıcısı olduğunu bilmesek de, ürünün Amazon Alexa ile de entegrasyonu mevcut. Amazon Alexa’ya “Ask TrackR to find my phone” diye sorduğumuzda, telefonunuz çalmaya başlıyor.

TrackR Bravo'nun Renk Seçenekleri

Siyah, kırmızı, mavi ve gri olmak üzere 4 renk seçeneği bulunan TrackR Bravo’yu, 29$ karşılığında web sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Eğer 3 tane alırsanız 2 tane ürünün de hediye olarak verildiğini paylaşalım.

Ürünün kullanım alanları hakkında bilgi sahibi olabilmek için Instagram sayfalarına göz atmanızı öneririz.

GÖRSEL KAYNAK: http://www.thetrackr.com/