Artırılmış gerçeklik teknolojilerinin kullanım alanı genişlemeye devam ediyor. Telefonunuzun kamerası ile hayata geçen, oyunlar ve filmlerin ardından şimdi de reklamlar bu akıma ayak uyduruyor. Artık yerli bir artırılmış gerçeklik uygulaması olan SweepAR ile interaktif reklamlar ve broşürler hazırlayabilirsiniz.

SweepAR, interaktif reklamlar oluşturmak için yaygın biçimde kullanılan Blippar uygulamasına yerli bir alternatif. Kullanabilmek için öncelikle SweepAR’ın mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. SweepAR uygulmasını iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanmak için App Store’dan, Android işletim sistemi kullanan cihazlar için ise Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde önceden belirlenmiş görselleri 3 boyutlu, interaktif içeriklere dönüştürmeniz mümkün.

SweepAR Nasıl Kullanılır?

SweepAR’ı Nerelerde Kullanabilirsiniz?

İhtiyacınız olan tek şey bir mobil uygulama olduğu için, SweepAR’ı hemen her yerde kullanmanız mümkün. SweepAR’ı kullanarak reklamlarınıza yeni bir boyut katabilir, aklınıza gelebilecek her şeyi 3 boyutlu objelere dönüştürebilirsiniz.

Tanıtımlarınıza ve reklamlarınıza renk katmayı hedefleyen SweepAR ile kullanıcı kitlenize hem daha kolay ulaşacak hem de onlara farklı bir deneyim yaşatacaksınız. SweepAR ile ilgili detaylı bilgi edinmek için uygulamanın web sitesini ziyaret edebilir veya akıllı telefonunuza mobil uygulamasını indirerek denemeye başlayabilirsiniz.

Görsel Kaynak: http://mobifoni.com/Projeler/SweepAR