Misfit ve Swarovski’nin ortak girişimlerinden anlıyoruz ki giyilebilir teknoloji pazarı, rotayı sporcu kitlesinin dışına, modaya doğru değiştirerek farklı segmentlerde büyümek istiyor. Üstelik birbirinden güzel tasarıma sahip akıllı ürünler ile spor da yapılabiliyor.

Giyilebilir iki model ve 7 farklı aksesuardan oluşan bu özel koleksiyon Swarovski Shine adıyla anılıyor. Ürünün üzerinde sade fakat bir o kadar da göz kamaştıran bir kristal bulunuyor. Diğeri ise mor menekşe rengiyle öne çıkıyor. Misfit’in hareket ve uyku takip sensörleri, belli ki bu göz alıcı taşların altına yerleştirilmiş. Bu arada bahsettiğimiz mor renkli olan ikinci ürün güneş enerjisiyle şarj oluyor. Tabii bu güneş enerjili şarj sisteminin ne kadar etkili çalıştığını bilemiyoruz ama anlaşılan o ki, koleksiyon sadece göz boyamak için tasarlanmamış.

Swarovski Shine

Bu yeni Shine serisi öncekilerde olduğu gibi Misfit’in mobil uygulamaları ile uyumlu. Dolayısıyla yaptığınız aktivitelerin kaydını bu modeller üzerinden de takip edebileceksiniz. Ön siparişlerinin dağıtımına Mart ayında başlanacak olan Swarovski Shine ve aksesuarlarına, Misfit ve Swarovski’nin web siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. İçinde iki aksesuarın bulunduğu 3’lü set halinde satılan serinin fiyat aralığı 169.99$ ile 249.99$ olarak belirlenmiş. Aksesuarlı serinin fiyatları ise 69$ ile 149$ arasında seyrediyor. Yalnız, yaz aylarına doğru çıkması beklenen güneş enerjili Shine’ın, fiyatı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Görsel Kaynak: http://mashable.com/