Akıllı yüzük denince akla gelen ilk markalardan olan Ringly ön sipariş döneminde satın alanlara ulaştırılmaya başlandı. Ülkemizde de ürünün ilk kullanıcılarından olan Lunaria – Digital Brand Planner Kurucu Ortağı Kübra Sarıyer’e ürün hakkındaki 5 sorumuzu yönelttik.

– 3 kelimeyle Ringly?

Şık, yardımcı ve pratik.

– Ringly’nin en faydalı bulduğun özelliği?

Biz kadınların kullanabileceği hem şık hem de teknolojik bir ürün bulmak oldukça zor. Bir ürünü kullanırken stilime uymasına önem veriyorum. Aynı zamanda Ringly’nin hafif ve kolay taşınabilir olması en büyük artısı.

Gün içinde bana sağladığı iki kolaylık var. İş sırasında gözümün sürekli telefonda olmasından veya toplantı sırasında telefonumun çalmasından rahatsız oluyorum. Ringly sayesinde toplantıdayken acil çağrılarımı parmağıma gelen titreşim ve ışık sayesinde görebiliyorum. Böylece sürekli telefon ekranına bakmak zorunda kalmıyorum ve işime odaklanabiliyorum. Bu yüzüğün bana kattığı diğer kolaylık ise telefonumu çantama koyup rahat hareket edebilmemi sağlaması. Ringly’de önemli kişilere ve bildirimlere renk atayarak kim arıyor, kim sms gönderiyor veya WhatsApp’tan mesajım var mı anlayabiliyorum.

– Ringly’i hangi sıklıkla kullanıyorsun?

Her gün kullanıyorum, her akşam şarj etmemi sağlayan yüzük kutusunda saklıyorum. Her sabah tekrar takıyorum.

– Ringly’de ne olsa sana göre daha iyi olurdu?

Ringly, şu an için bir yüzük olarak görevini fazlasıyla yerine getiriyor. Bu sadelikte kalması benim için oldukça iyi.

– Ringly kaybolsa tekrar alır mıydın?

Bunu düşünmek bile istemiyorum, ama evet alırdım.