Akıllı bileklikler yavaş yavaş fitness değerleri gösterimi dışına da çıkmaya başlıyor. Geçtiğimiz günlerde yer verdiğimiz sosyal bileklik Hicon‘dan sonra, acil durumlarda yardımınıza koşacak hem şarj cihazı hem de akıllı bileklik olan QBracelet adlı ürün önsiparişe başladı.

Q Designs tarafından geliştirilip, açılıp kapanabilen bir akıllı bileklik olan QBracelet zor durumlarda yardımınıza koşuyor. Bilekliği açtığınızda, Micro USB ya da Apple(iPhone5 ve üzeri) uyumlu bir şarj aleti ile karşılıyorsunuz. Tam şarj ile telefonun %60’ına kadar dolum yapabilen QBracelet’in 5 rengi olup, hem kadınlar hem de erkekler için modelleri bulunmakta. 60 dakika boyunca şarj edebilen ürünün şarjının ne durumda olduğunu açtığınızda göreceğiniz LED ışıklardan anlayabiliyorsunuz.

Qbracelet Altın Rengi

Hem taktığı aksesuarlara önem verip, telefon şarj aletinin de her zaman yanında olmasını isteyenler için çok uygun bir ürün olan QBracelet‘in şimdilik fiyatı 79$ ve Aralık ayının ortasında da teslim edilmesi bekleniyor. Türkiye için ise şu an ürün bir sipariş alınmıyor.