Kickstarter üzerinden aldığı yatırımla adını duyuran Pebble, şimdi de Pebble Time ismini verdiği yeni akıllı saatiyle tekrardan Kickstarter’da. Gün içerisinde aldığı 5 milyon doların üzerinde fonla, rekora doğru koşan ürünün bir önceki modeline göre çok sayıda özelliği değişmiş durumda.

Ekran renginin değişmesiyle birlikte daha çekici bir hal alan ürünün şarjı da 7 gün dayanabiliyor. Ayrıca ses ile yanıtlama özelliğinin eklenmesiyle gelen bildirimlere artık konuşarak da cevap verilebilecek. Suya karşı dayanıklı olan Pebble Time ile yüzmek ve sörf yapmak serbest.

Diğer modeline göre %20 daha ince olup, çok daha şık tasarıma sahip Pebble Time’ın; ekranı da Gorilla-Glass ile kaplanmış. Böylece ürünün baya dayanıklı olduğunu da söyleyebiliriz.

Kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile sunulan ürünün çok sayıda kayış seçeneği de mevcut.

pebble_gif

Üründe bulunan 3 buton geçmiş, şimdi ve gelecek olarak konumlandırılmış. Takviminiz ile entegre ettiğiniz taktirde 1 klikle yapılacaklar listesine ulaşmak mümkün.

pebble_time_akilli_saat_gorunum

159$’dan satışa çıkan ürünü almak isteyenler şu an 179$’ı gözden çıkarmalı. Bu arada ürünün Kickstarter‘da en hızlı 1 milyon dolara ulaşan ürün rekorunu kırdığını da ayrıca belirtelim. Önümüzdeki aylarda Apple Watch’ın da satışa sunulmasıyla, akıllı saat pazarında nasıl gelişmeler olacağını merakla bekliyoruz.

İlk Sen Öğren!

En son gelişmeler, etkinlikler, ürün deneme günleri ve kapsamlı listeler...

Söz veriyoruz, seni rahatsız etmeyeceğiz!