Kickstarter üzerinden aldığı yatırımla adını duyuran Pebble, şimdi de Pebble Time ismini verdiği yeni akıllı saatiyle tekrardan Kickstarter’da. Gün içerisinde aldığı 5 milyon doların üzerinde fonla, rekora doğru koşan ürünün bir önceki modeline göre çok sayıda özelliği değişmiş durumda.

Ekran renginin değişmesiyle birlikte daha çekici bir hal alan ürünün şarjı da 7 gün dayanabiliyor. Ayrıca ses ile yanıtlama özelliğinin eklenmesiyle gelen bildirimlere artık konuşarak da cevap verilebilecek. Suya karşı dayanıklı olan Pebble Time ile yüzmek ve sörf yapmak serbest.

Diğer modeline göre %20 daha ince olup, çok daha şık tasarıma sahip Pebble Time’ın; ekranı da Gorilla-Glass ile kaplanmış. Böylece ürünün baya dayanıklı olduğunu da söyleyebiliriz.

Kırmızı, beyaz ve siyah olmak üzere 3 farklı renk seçeneği ile sunulan ürünün çok sayıda kayış seçeneği de mevcut.

pebble_gif

Üründe bulunan 3 buton geçmiş, şimdi ve gelecek olarak konumlandırılmış. Takviminiz ile entegre ettiğiniz taktirde 1 klikle yapılacaklar listesine ulaşmak mümkün.

pebble_time_akilli_saat_gorunum

159$’dan satışa çıkan ürünü almak isteyenler şu an 179$’ı gözden çıkarmalı. Bu arada ürünün Kickstarter‘da en hızlı 1 milyon dolara ulaşan ürün rekorunu kırdığını da ayrıca belirtelim. Önümüzdeki aylarda Apple Watch’ın da satışa sunulmasıyla, akıllı saat pazarında nasıl gelişmeler olacağını merakla bekliyoruz.