Merakla beklenen ve yazın sonunda piyasaya sürüleceği söylenen Android Wear işletim sistemli Moto 360’ın ilk görüntüleri İtalyan blog sitesi mistergadget.net üzerinden paylaşıldı.

Sitenin paylaştığı fotoğraflarda, ilk olarak Moto 360’un kablosuz şarjı dikkat çekiyor. Ayrıca Samsung Gear Live‘da bulunan özelliğe benzer bir kalp atış sensörünün de yer aldığı ürünü inceleyen kişi tarafından belirtiliyor.

LG G Watch ile yapılan kıyaslamada, Moto 360’ın şarjının daha uzun ömürlü olduğu belirtilmiş. LG G Watch‘un şarjı 1 gün gidiyorken, Moto 360’ın şarjı 2 güne kadar çıkabiliyor. Şarjının daha uzun sürmesine rağmen, ekran görüntüsü diğer Android Wear işletim sistemi ile çalışan saatlere göre daha parlak ve okunabilir. Beyaz renginin ayarı da Moto 360’da çok güzel verilmiş.

 

Görüntülerden hala saatin alt kısmında bulunan ölü ekran(dead screen) sorununun devam ettiğini görüyoruz. Yakın zamanda satışına başlanacak olan üründe bu sorun devam edecek mi bilinmez ama Motorola’nın tasarım olarak çok şık bir saate imza attığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Görsel Kaynak: mistergadget.net