Her ne kadar giyilebilir teknolojiler sundukları özelliklerle birbirlerine benzerlik gösterse de, aralarından bazıları var ki tasarımıyla fark yaratıyor. Şıklığıyla göz dolduran ve kadınların seçim yapmakta zorlanacağı 7 akıllı ürünün listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tory Burch + Fitbit

Tory Burch Akıllı Bileklik

Tory Burch Akıllı Bileklik

Amerikalı tasarımcı Tory Burch’ün; Fitbit ile gerçekleştirmiş olduğu işbirliğiyle sunulan akıllı bileklik ve kolye, farklı tasarımıyla dikkat çekiyor. Altın, gümüş ve rose gold olmak üzere 3 farklı modeli olan ürünün 175$ ve 195$ olmak üzere iki farklı fiyatı bulunuyor. Akıllı bilekliklerin sunduğu özelliklerden faydalanmak için de aynı Misfit’te olduğu gibi, Fitbit’in 99$’lık Flex modelini almanız gerekiyor. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Altruis

Altruis

Eski bir İngiliz model olan Kate Unsworth’ün firması Kovert Designs’ın ürünü olan Altruis; akıllı bileklik, kolye ve yüzük olmak üzere 3 farklı şekilde sunuluyor. Özel olarak hazırladığınız profillerinize göre kullanıcısına bildirim gönderen ürün, Ringly ile benzerlik gösteriyor. Sadece iOS platformu ile uyumlu ürünün altın, rose gold ve platinyum olmak üzere 3 alternatifi bulunuyor ve fiyatları da 290£ ile 360£ arasında değişkenlik gösteriyor.

June by Netatmo

June by Netatmo

June by Netatmo

Güneşe karşı hassas olanlar için geliştirilmiş bir akıllı bileklik olan June, iOS ile uyumlu uygulaması sayesinde ne zaman güneş kremi kullanmanız gerektiği hakkında bilgi veriyor. Hem deri hem de silikon kayış ile kullanılan ürünün 3 farklı renk seçeneği bulunuyor ve 95€‘dan satılıyor. June için güneşten korunmanın en tarz yollarından biri diyebiliriz.

Misfit Shine

misfit shine bloom

Misfit Shine – Bloom

Misfit Shine için özel olarak geliştirilen Bloom adındaki kolye, zarafetiyle göz kamaştırıyor. Paslanmaz çelikten yapılan ve 8 farklı renk seçeneğiyle sunulan ürün Shine’dan ayrı olarak satılıyor. Mücevher kutunuzda dursa sırıtmayacak ürünün fiyatı 79.99$. Üründen faydalanmak için Misfit Shine’a da 99.99$ ödemeniz gerekiyor. Misfit Shine hakkında detaylı bigiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Cuff

Cuff

Cuff Akıllı Bileklik

Hem akıllı bileklik hem de kolye olarak sunulan Cuff, altın sarısı rengi ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Acil durumlarda üzerinde bulunan butona basarak hızlı bir şekilde yakınlarınızdan/polisten yardım gelmesini sağlayan ürün, güvenlik için de önemli. Şu an ön sipariş döneminde olan ürünün fiyatı ve aksesuarları 29$‘dan başlıyor.

Ringly

Ringly Akıllı Yüzük

Ringly Akıllı Yüzük

Bir akıllı yüzük olan Ringly, tek taş kadar dikkat çekmese de bir farkındalık yaratma potansiyeli olan bir ürün. Çağrılarınızı, mesajlarınızı ve maillerinizi verdiği verdiği titreşimle takip etmenizi sağlayan bu akıllı yüzüğün iOS ve Android uygulamaları mevcut. Şu an ön sipariş döneminde olan ve 2015’ilk in çeyreğinde teslim edilmesi beklenen ürünün fiyatı 195$ ile 260$ arasında değişiyor. Bu arada ürünün ayrıca Facebook, Twitter ve Tinder ile uyumlu olduğunu da belirtelim.

Opening Ceremony MICA

intel mica akıllı bileklik

Intel Mica akıllı bileklik

Intel’in Opening Ceremony ile beraber geliştirdiği bu akıllı bilekliği vitrinde görseniz, aklınızdan akıllı bileklik olduğunu geçirmezsiniz. Timsah derisinden yapılan ve bazı yerlerinde 18 karat altın kullanılan bileklik, moda düşkünlerinin mutlaka sahip olması gereken ürünlerden. 3G bağlantı özelliği ve 48 saatlik batarya ömrüne sahip olan ürün ile; bildirimlerinizi görüp, çağrılarınızı cevaplayabiliyorsunuz. 2 farklı model ile 495$‘dan satışa sunulan MICA, tasarımıyla verilecek olan parayı tamamıyla hak ediyor.