Misfit Shine aktivite takip cihazları arasında en popüler olanlardan. Su geçirmez olması ve ürünü kullanmak için bir akıllı bilekliğe ihtiyacınız olmaması da ürünü öne çıkaranlardan. Biz de ürünün ülkemizde sıkı kullanıcılarından olan Said Tahsin Dane‘nin ürün hakkında yorumlarını aldık.

– 3 kelimeyle Misfit Shine?

Said Tahsin Dane: Pil ömrü, Şıklık, İnovasyon.

– Misfit Shine’ın en faydalı bulduğun özelliği?

Said Tahsin Dane: En faydalı özelliği kesinlikle pil ömrü. Bu tür ürünlerin hiçbirini almıyordum çünkü şarj etmekle uğraşmak istemiyordum. 6 ay olduğunu duyunca aldım. 4 ay oldu daha bir sorun yok. Bakalım ne kadar gidecek.

– Misfit Shine’ı hangi sıklıkla kullanıyorsun?

Said Tahsin Dane: Hiç yanımdan ayırmıyorum. Kol saati takmayı hiç sevmem, o yüzden pantalonların kemer kısmına takıyorum. Gece eve gidince de pijamamın cebine koyuyorum.

– Misfit Shine’da ne olsa sana göre daha iyi olurdu?

Said Tahsin Dane: Otomatik sync. olsa harika olurdu. Bu tür cihazların hiçbirinde yok ama inovatif bir şirket olduğu için bekliyorum Misfit’ten. IFTTT entegrasyonunu duyurdular. Orada da “belirlenen saate kadar şu kadar yürümezsem şunu yap” tarzı şeyler var. Bence pek manası yok çünkü kaydedilen saatten önce her gün manuel olarak sync. etmen gerekiyor. Bu tabii pil ömrüyle de alakalı.

– Misfit Shine’ın kaybolsa tekrar alır mıydın?

Said Tahsin Dane: Çok zor kaybedilecek bir alet. Kutusunda da bir mücevher gibi şık tasarladık ki kaybetmeyesiniz gibi bir şey yazıyor. Gerçekten de öyle.