Hiç online kanallarda izlediğiniz gif.’lerin ( kedili olanlar mesela… ) bir kolye üzerinde oynatıldığını gördünüz mü? Güney Köse tarafından kurulan ve şu an Indiegogo’da fon toplayan hem dijital kolye hem de mıknatıs Bisou tam da bunu amaçlıyor.

Bir moda girişimi olarak tanıtılan Bisou, mobil uygulaması üzerinden seçtiğiniz görselleri kolyenize yansıtıyor. Ve böylece; sevdiğiniz sanatçıyı, tuttuğunuz takımı, vermek istediğiniz mesajları bu kolye üzerinden aktarabiliyorsunuz. Bir nevi içiniz dışınız bir oluyor. Leo Lunatic gibi ses getiren tasarımcıların görsellerinin de kolyenin içerisinde olacağı belirtilmiş.

Bu ürünün karşı tarafla tanışmak için de faydalı olabileceğini söyleyebilirim. Hoşunuza giden birinin karşısına geçin ve göz kırpma gif.’ini kolye üzerinden paylaşın. Ardından da kalpli görseli… :)

Şu an gümüş, siyah ve altın olmak üzere 3 renk seçeneğiyle tanıtılan ve 2017 Şubat’ta teslim edilmesi beklenen ürünün Indiegogo özel fiyatıysa 130$’dan başlıyor. Bu fiyatın perakende fiyatının %28 indirimli hali olduğunu belirtelim.

Ürünün ilk kullanıcılarından biri olmak isterseniz buradan Indiegogo sayfasına ulaşıp, ön sipariş verebilirsiniz.