Yapılan araştırmalara göre ön sipariş rakamları 3 milyona yaklaşan Apple Watch; hemen herkesin (hatta bazı ünlülerin de) ilgi odağı olmayı başardı. Eğer cihaz şimdiye kadar biraz olsun ilginizi çektiyse, aşağıdaki videolardan sonra siz de bir Apple Watch almak isteyebilirsiniz…

Telefon Açma/Yanıtlama

Apple Watch aracılığıyla gelen çağrıları artık bileğinizden cevaplayabilirsiniz. Saat, yerleşik bir mikrofon ve hoparlöre sahip olduğu için sizi arayan arkadaşlarınızla; gizli servis elemanı edasıyla konuşabileceksiniz.


 

9 Mart Etkinlik Özeti

9 Mart’ta geçekleştirilen etkinlikte Apple Watch’a dair bir sürü özellik açıklanmıştı. Normalde bir buçuk saatten biraz daha uzun süren bu etkinlik; Bloomberg Business tarafından yukarıda gördüğünüz 3 dakikalık video haline getirildi.


 

Apple Watch için DJay Uygulaması

Video, uygulama ile yapabileceğiniz her şeyi zaten açıklıyor. Nerede yapacağınız ise artık tamamen size kalmış…


 

Peki, Daha Başka Neler Yapabilirim?

Apple Watch ile ödeme işlemlerinden tutunda, kilitli kapıları açmaya kadar birçok işlemi kolaylıkla yerine getirebiliyorsunuz (Emoji kullanarak yazılı ileti dahi gönderebiliyorsunuz, daha başka ne istenir ki? )


 

Navigasyonu İhmal Etmeyelim

Apple Watch bileğinizde olduğu sürece gitmek istediğiniz yeri; telefonunuzu yerinden çıkarmadan kolaylıkla bulabileceksiniz.


 

Peki, Ya Canımız Sıkılırsa?

Saatte oynanabilecek böyle fantastik bir oyun varken, can sıkıntısı biraz konu dışı kalıyor diyebiliriz.


 

Ve tabii ki Karşılama Videosu

Yani Apple hayranı olup; Apple Watch’ın karşılama videosunu izlemediyseniz… diyecek bir şey bulamıyoruz. Madem izlemediniz, bu video da saatin genel özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


 

Ekstra: Quentin Tarantino Apple Watch Reklamı Yönetseydi…

Christopher Walken’dan çıkan saati her türlü alırım diyenlere gelsin… :)

Görsel Kaynak: www.wired.com