Diyelim ki, Apple Watch’ınızı aldınız, saati kullanmadığınız zamanlarda öyle masanın bir köşesinde dursun istemezsiniz herhalde? Biz de; bu saat için özel olarak tasarlanmış birbirinden şık 10 adet standı sizler için listeledik.

1. Nomad

Nomad

Gri ve gümüş renkleri bulunan Nomad, uçaklarda kullanılan alüminyum malzemeden üretilmiş. Minimalist bir tasarıma sahip olan bu stant, son derece zarif bir görünüme sahip.

Fiyatı: 59.95$

2. Pad & Quil Ahşap Stant

Pad & Quill

Eğer daha doğal görünümlü bir stant tercih ederseniz, Pad & Quill’in içerisinde maun, kiraz ve Amerikan ceviz ağacı seçenekleri bulunan ahşap serisi, tam size göre diyebiliriz.

Fiyatı: 99$

3. Spiegen S330

spiegen_S330

Özellikle Apple Watch’ın Spor Edition’ına yakışacağını düşündüğümüz Spiegen, çizilmez alüminyum bir malzemeden üretilmiş.

Fiyatı: 24.99$

4. HiRise

Twelve_South_ HiRise

Metal bir tasarıma sahip olan HiRise, Apple Watch’ın tasarımı ile hizalanmış diyebiliriz. Standın tasarımından kullanılan deri taban ve silikon aksanlar; standın şıklıktan ziyade koruyucu yanını da ön plana çıkarıyor.

Fiyatı: 49.99$

5. Moxiware Duo

moxievare_duo

Gümüş ve siyah seçenekleri bulunan Moxiware, Apple Watch’ınız ile iPhone’unuzu birlikte kullanmanız üzere tasarlanmış.

Fiyatı: 69.95$

6. Mophie

mophie

Tasarımında dokunmuş deri taban üzerine alüminyum gövde kullanılan Mophie, genç kullanıcılar için güzel bir alternatif oluşturuyor diyebiliriz.

Fiyatı: 59.95$

7. The Nightstand

nightstand

Özellikle sık seyahat edenler için kullanışlı bir stant olduğunu düşündüğümüz Nightstand, sahip olduğu mikroskobik hava boşlukları sayesinde her yüzeye yapışabiliyor. Standın kırmızı, mavi ve siyah renk seçenekleri bulunuyor.

Fiyatı: 29$

8. Native Union

native_union

Native Union’un sunduğu ayarlanabilir kol sayesinde saat ekranının baktığı yönü ayarlayabiliyorsunuz. Bu standın, başucundaki saati sürekli kontrol edenler için büyük bir kolaylık sağlayacağı aşikar.

Fiyatı: 49.99$

9. Pad & Quill Pocket Stand (Cep Standı)

Pad & Quill_cep_standı

Amerikan kiraz ve Afrika maun ağacından üretilen Pocket Stand’ı, sahip olduğu manyetik kilit sayesinde katlayıp, taşınabilir bir kılıf olarak kullanabilirsiniz.

Fiyatı: 69.99$

10. Moxiware

moxievare

Yukarı bahsettiğimiz modelinden farklı olarak bu stant, tekli kullanılıyor. Yine gümüş ve siyah seçenekleri bulunan Moxiware’nin bu modelini, farklı yönlerde konumlandırabiliyorsunuz hatta küçük bir aparat yardımıyla duvara asmanız dahi mümkün.

Fiyatı: 59.95$

Görsel Kaynak: http://mashable.com/