Apple’ın Mart ayında çıkarmayı planladığı akıllı saati Apple Watch artık internet üzerinden deneniyor. Pipes News’ün geliştirdiği interaktif demo uygulaması ile birlikte saat için uyarlanan uygulamaların birkaçının görüntüleri hakkında bilgi sahibi olunuyor.

apple_watch_ interaktif_demo

Apple Watch‘a özel bir düğme olan Digital Crown’a basıldığında bir menü ile karşılaşılıyor ve bu menünün içerisindeki uygulamalara tıklandığında ekran görüntüleri hakkında bilgi sahibi olunuyor. Örnek olarak Shazam uygulamasına basıldığında, daha önceden tanımlanan şarkının ekran görüntüsünü görebiliyorsunuz. Demo uygulamasının bir özelliği de, uygulamanızın logosunun Apple Watch da nasıl görüldüğü hakkında fikir sahibi olmanız. Sol tarafta bulunan Add your logo to Watch’a tıkladığınızda; 100*100 boyutlarında jpg./png. olarak önerilen logonuzu ekleyip, saatin yanında logonuzu görebiliyorsunuz.

Apple CES’e katılmamasına rağmen bu hafta boyunca en çok konuşulan markalardan biri olmayı başardı. Apple Watch’un da Mart ayında satışa sunulmasıyla akıllı saat pazarında göreceği ilgiyi merakla bekliyoruz.

Görsel Kaynak: forbes.com