Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Eğitim Teknolojileri Zirvesi 14 Mart’ta Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Teknolojinin en çok değiştireceği alanlardan biri olacak eğitimin geleceği yurtiçinden ve yurtdışından katılacak olan çok sayıda konuşmacıyla bu zirvede konuşulacak.

Graham Bell’in hologramıyla açılışı yapılacak etkinlikte İsmail Hakkı Polat, Ufuk Tarhan, Mehmet Nuri Çankaya, Zehra Öney, Ercüment Büyükşener, Bager Akbay, Emre Fırat, Neşen Yücel Boostels ve benim de aralarında bulunduğum 60’a yakın konuşmacı eğitim teknolojileriyle ile ilgili deneyimlerini paylaşacak. Giyilebilir teknolojiler, nesnelerin interneti, artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, robotlar ve 3d yazıcılar üzerine sunumların ve workshopların da olacağı konferansta; Maker Hareketi ve Coderdojo için de ayrı bir alan olacak.

Eğitimin bugününü ve geleceğini takip eden eğitim kurumlarını, iş dünyasını, medyayı, öğrencileri ve velileri bir araya getirecek etkinliğin biletlerine buradan ulaşabilirsiniz. Geçen seneki etkinlik hakkında bilgi sahibi olmak için de aşağıdaki videoya göz atmanız faydalı olacaktır.